Lankytinos vietos Švedijoje

Kiekviena diena prasideda svajonėmis apie kelionę? Norite kuo greičiau išvykti kažkur, kur rūpesčiai ir problemos atrodo toli..? Keliaukite į Švediją – tai viena iš vietų, kur savo atostogas susikurti galės tiek pažintinių kelionių mėgėjai, tiek savaitgalio išvykų entuziastai. Keliaukite į Švediją drauge su savo šeima ir artimiausiais bičiuliais – atostogos artimiausiųjų žmonių tarpe pačios geriausios! Kelionė į Švediją pigiau įmanoma įsigyjant lėktuvo bilietus žemesne kaina, todėl dairykitės internetu pigių skrydžių pasiūlymų jau dabar! Švedija – Skandinavijoje įsikūrusi valstybė, kurioje ką pamatyti tikrai bus, todėl lankytinų vietų sąrašas privalo būti paruoštas prieš išvykstant kelionėn. Įvertinkite savo lūkesčius ir galimybes, mat nuo jų ir priklauso, kiek bei ką pamatysite Švedijoje. Tai šalis, kurioje pragyvenimo lygis yra labai aukštas, todėl ir kainos Švedijoje yra aukštesnės nei Lietuvoje. Planuokite kelionę į Švediją atsakingai ir išvengsite nereikalingų išlaidų bei sutaupysite nemažai laiko!

Lankytinos vietos Švedijoje

Stokholmas – Švedijos sostinė, į kurią gausu pigių skrydžių pasiūlymų, o ką pamatyti čia yra labai daug, todėl savo kelionės į Švediją sąraše nepamirškite pasižymėti Stokholmo lankytinų vietų. Lankytinos Stokholmo vietos: Stokholmo archipelagas, ledo baras, Vazų muziejus, muziejus po atviru dangumi Skansen, miesto senamiestis Gamla stan, kuriame gausu žymių objektų ir nuostabių vaizdų.

Goteborgas – Vakarų Švedijos sostine pramintas Goteborgas stebina savo lankytinų vietų įvairove! Savo kelionės planuose įsirašykite ir jo lankytinas vietas: Utkiken apžvalgos bokštas, Operos rūmai, laivybos muziejus Maritiman, pagrindinė Goteborgo gatvė Kungsportsavenyn, interaktyvusis muziejus ir mokslo centras Universeum, kuriame patiks ir mažiesiems šeimos nariams. Nepamirškite aplankyti ir Lisebergo atrakciono parko!

Gotlando sala – didžiausia sala, esanti Baltijos jūroje, laukia visų dievinančių istoriją, todėl nepatingėkite ir aplankykite šią nuostabią, senovę menančią Švedijos salą. Lankytinos Gotlando salos vietos: Burmeisterio namas, Visby miestelis, istorijos miestas, Šv. Marijos katedra, požeminiai urvai Lummelundagrottan.

Upsala – ketvirtas pagal dydį miestas Švedijoje pasitiks gražiausia puokšte lankytinų vietų, tokių kaip: Domkyrkan katedra, Gustavianum universiteto muziejumi, Carolina Rediviva universiteto biblioteka, Uppsala Slott miesto kalvomis. 

Skrydžiai į Švediją

Skrydžiai iš Švedijos