Švedijos universitetai

Išsiruošėte į kelionę Švedijon? Smagumėlis! Ši Skandinavijos valstybė keri savo pasakiška gamta, seną menančia istorija bei ypatingomis lankytinomis vietomis. Keliaukite į Švediją drauge su savo šeimos nariais ir artimiausiais draugais, mat kelionės kartu ne tik geriausios, bet ir įsimintiniausios! Keliaujate į Švediją mokytis? Tarptautinė patirtis yra tiesiog būtina šiuolaikiškam ir aktyviam žmogui, todėl keliaukite į Švediją įgyti jos – švedai garsėja punktualumu, aktyviu gyvenimo būdu bei geru maistu, jei priskiriate save prie vienų iš šių punktų – patirtis Švedijoje tikrai patiks. Turtinga ir aukštu pragyvenimo lygiu pasižyminti šalis siekia geriausios studijų kokybės mokslo žinių įgyti trokštančiam žmogui. Atraskite savo pašaukimą ir siekite savo tikslų studijuojant viename iš Švedijos universitetų! Pigūs skrydžiai į Švedijos miestus suteikia progą siekti savo tikslų pigiau!

Švedijos universitetai

Pagrindiniai Švedijos universitetai yra keturi – Kalmaro, Lundo, Karolinskos, Upsalos.

Kalmaro universitetas – įsikūręs pietryčių Švedijoje laukia kiekvieno studento, pasiruošusio studijuoti Švedijoje ir trokštančio bakalauro ir (ar) magistrantūros laipsnių. Tarptautinė patirtis Kalmaro universitete suteikia kokybiškas ir daugumą studentų tenkinančias studijas. Magistrantūros studijas šiame universitete renkasi nemažai studentų iš įvairiausių pasaulio kampų!

Lundo universitetas – įkurtas XVII amžiaus pabaigoje, Lundo universitetas turi 7 fakultetus, kuriuose ruošiami gabūs ir savo studijomis tikintys studentai. Šis universitetas siūlo apie 50 skirtingų studijų programų, todėl savo sferą ir kelią pasirinks kiekvienas norintis studijuoti.

Karolinska institutas – Solnos mieste įsikūręs ir vienas geriausių Švedijos universitetų turi prestižinio šalies universiteto vardą. Medicinos mokslus kremtantiems čia suteikiamos vienos kokybiškiausių studijų šalyje, todėl tai viena iš labiausiai tarptautiškumu pasižyminčių aukštųjų mokslo įstaigų – joje studijuoti renkasi ne viena dešimtis studentų iš įvairiausių pasaulio šalių.

Upsalos universitetas – pats seniausias šalies universitetas, įsikūręs net 1477 m., laukia visų norinčių įgyti tarptautinės patirties! Šiame universitete studijų programų pasiūla taip pat labai plati – pasirinkti savo tinkamiausią gyvenimo kelią galės daugelis!

Skrydžiai iš Švedijos