Slidinėjimas Švedijoje

Mėgstate žiemos gaivą? O galbūt esate vienas slidinėjimo entuziastų? Trokštate juo tapti? Pradėti savo slidinėjimo pamokas tikrai nereikia keliauti Pietų ar Vidurio Europos link – slidinėjimo apranga ir slidės jums bus paruoštos visai netoliese – Švedijoje! Skandinaviškomis nuotaikomis, jaukiomis gatvelėmis bei nepaprasto grožio gamta pasižyminti Švedija nustebins kiekvieną mėgstantį slidinėjimo sporto sukeliamą jaudinantį adrenalino jausmą! Skandinavijos šalių vietiniai gyventojai – lyg gimė mokėdami dailiai nusileisti nuo stataus kalno, kurio papėdėje pasimėgauti karšta kakava lauks čia dirbantys kavinukių darbuotojai. Kaip lietuvių vaikai savo nerūpestingose dienose mokosi važinėtis dviračiais, Švedijoje vaikai stojasi ant slidžių ir bando gaudyti tyrą kalnų orą besileisdami žemyn! Argi ne šaunu? Švedijos slidinėjimo kurortai laukia kiekvieno norinčio pajausti šį jausmą ir išmėginti savo jėgas snieguotose kalnų viršūnėse!

Slidinėjimas Švedijoje

Švedijos slidinėjimo kurortai, nors ir ne tokie populiarūs kaip Alpėse, bet tikrai gali varžytis su kai kuriais Prancūzijoje, Italijoje ar Šveicarijoje esančiais. Sportiniuose kurortuose Švedijoje lankosi daugybė žmonių, todėl trasos ir galimybės slidinėti patvirtintos įvairiausių slidinėjimo sporto entuziastų. Patys švedai, mėgstantys savo slidinėjimo kurortus gali patvirtinti, kad čia slidinėjimas labai mėgiama sporto šaka. Jei nusprendėte praleisti savo atostogas Švedijoje, būtinai paskirkite keletą dienų išmėginti aukštus, kalnuotais šlaitais pasižyminčius Švedijos kalnus. Žemiau pateikiame informaciją, kurie gi slidinėjimo kurortai Švedijoje yra vieni populiariausių:

  • Are – vienomis geriausių slidinėjimo trasomis pasižyminčių kurortų Šiaurės Europoje. Kompetentingas ir visuomet pagelbėti pasiruošęs čia dirbantis personalas suteiks galimybę net ir niekada nestovėjusiam ant slidžių. Išmėginkite savo jėgas čia!
  • Riksgrensenas – šiauriausiai įsitaisęs slidinėjimo kurortas pasitiks ekstremaliomis trasomis, o ypatingai čia bus sužavėti norintys išbandyti snieglentes.
  • Kebnekaisė – aukščiausia kalnų viršūnė Švedijoje. Sudėtingos trasos ir baltut baltutėlis sniegas, susimaišęs su mėlynu dangumi pasitiks visus trokštančius išbandyti kalnus čiuožiant slidėmis.

Būkite atviri Švedijos pasiūlymams ir išbandyti stenkitės kuo daugiau – svarbu kaupti emocijas ir prisiminimus, kurie dar ilgai sušildys grįžus namo! Pigūs skrydžiai į Švediją iš Lietuvos – jūsų galimybė keliauti pigiau jau čia pat! Keliaujam!

Skrydžiai į Švediją

Skrydžiai iš Švedijos