Tiesioginiai skrydžiai į Švediją

Ar jūsų atostogų metui atėjo laikas išsipildyti? Pavydėtina! Nežinote kur, bet norite aplankyti vieną iš užsienio šalių? Pradėkite savo kelionių žemėlapį marginti Švedijos miestų spalvomis! Švedija – unikali, skandinaviškomis nuotaikomis pasižyminti šalis, kurioje praleistas laikas tiesiog praskries, o ypatingai, jei keliausite su savo brangiausiais žmonėmis. Griebkite į parankę mama, tėtį, brolį ar sesę, galbūt pasiūlykite savo išrinktam gyvenimo žmogui pavakarieniauti viename iš Stokholmo restoranų, mat lėktuvų bilietai į Švediją tokie pigūs, kad kartais pietūs viename iš Vilniaus restoranų gali kainuoti kur kas daugiau nei bilietas į Švediją. Tiesioginiai skrydžiai į Stokholmą ir Geteborgą iš Vilniaus oro uostų – už centus! Nepraleiskite progos keliauti į Stokholmą greičiau ir pigiau – dairykitės savo laimingo lėktuvo bilieto internetu jau dabar.

Tiesioginiai skrydžiai į Švediją

Nors tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Švediją ir nėra daug, bet jų yra! Keliaukite tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus oro uosto į šiuos Švedijos oro uostus:

  • Vilniaus oro uostas-Arlandos oro uostas Stokholme
  • Vilniaus oro uostas-Landvetterio oro uostas Geteborge

Iš Kauno oro uosto tiesioginio skrydžio į Švediją nors ir nėra, bet pasirinkti savo kelionę iš antro didžiausio Lietuvos oro uosto verta – skrydžiai taip pat pigūs, o persėdimai trumpi, todėl kelionės metu nespėsite pavargti. Keliaukite į Švediją su savo šeima, mat skrydis iš Vilniaus į Stokholmą tetruks vos valandą ir trisdešimt minučių – beveik kaip kelionė autobusu iš Kauno į Vilnių! Tiesioginių skrydžių metu jus pasitiks kompetentingas oro linijų personalas, kuris atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Pigūs skrydžiai Vilnius-Stokholmas, Vilnius-Geteborgas jums reikiamomis dienomis – jūsų atostogoms pats metas išsipildyti! Ar įsidėjote į lagaminus šiltą megztinį bei pirštines? Keliaujam į Švediją!

Skrydžiai į Švediją

Skrydžiai iš Švedijos